Přejít na navigaci (přeskočit obsah)
0
zobrazit košík

Obchod - detail položky

CD Neposlouchejto

CD Neposlouchejto

kat.num.:  201017
výrobce:  bejbypank
Cena:  299,0
ks
Fungl nové cédo Kašpárka v rohlíku lišácky navádí "Neposlouchejto", ale radši si to poslechněte.
distribuce od 15.12.!
Popis:

Zbrusu nové, v pořadí čtvrté, cédo uskupení Kašpárek v rohlíku pro malé, nejmenší, velké i největší posluchače, je přísně tajný pytlík na důkazy. Najdete v něm všechny odpovědi světa, proč byste neměli nový cédo poslouchat. Plakát s textama všech písniček tištěnej na balícím papíře, usvědčující výstřižky z novin, odznaky dosvědčující členství v hnutí Bejbypank, šifrované zprávy, mazaně psané ve formě omalovánek, náplasti pro případná zranění z akce, vypadající jako samolepky, mince pro převozníka na festival Kefír, jasné důkazní spojení Kašpárka s festivalem a v neposlední řadě CD NEPOSLOUCHEJTO!, uložené v unikátním obalu.

Z ověřených zdrojů totiž víme, že obal po obalu vlastnoručně tečkoval sám Kašpárek, štětcem velikosti 0,4 mm. Kdybyste nevěřili důkazům, můžete si CD opatrně poslechnout.

Obvinění z autorství si vyslechli: Márdi, Milan Cais, David Dvořák, Martin Horáček, Jaromír Švejdík, Dušan Neuwerth a Tomáš Neuwerth.

Za šíření nahrávky jsou obviněni: Adrian T. Bell, Klára Vytisková, Dara Rolins, Monika Načeva, Andy Cermak, Márdi, Milan Cais, Eliška Dvořáková, Ondřej Bauer a další.

Přílohy

Plákát a CD neposlouchejto!


Související zboží


Zobrazit detail zboží Fungl nové cédo Kašpárka v rohlíku lišácky navádí "Neposlouchejto", ale radši si to poslechněte.
distribuce od 15.12.!
Cena:
490,0
Nápověda
  • Kliknutím na tlačítko objednat zařadíte položku do svého nákupu. Budete presměrováni na stránku s obsahem košiku, kde můžete upravit počet kusů vybrané položky.

 
­­­­­­­
JE LIBO INFO?

O koncertech,
představeních

a novinkách?
dejte nám mail

­

­

váš účet dodací podmínky reklamační řád